JAK DO NAS DOJECHAĆ ?

Poniżej przedstawiamy Państwu trasy jak dojechać do bazy MILITARIA ANHOL z największych miast w Polsce. Wybrane zostały optymalnie najlepsze trasy lecz do Państwa należy wybór jak pojedziecie. Zapewniamy, że położenie geograficzne miasta Skwierzyna gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd na miejsce dzięki temu, że przez nasze miasto przebiega międzynarodowa trasa E65, której fragment to droga ekspresowa S3. Można również skorzystać z międzynarodowej trasy E30, której częścią jest Autostrada A2 po czym na wysokości miejscowości Jordanowo zjechać na drogę ekspresową S3 i kierować się na północ.

Zjazd z drogi ekspresowej S3 jadąc z południa

Jadąc do nas z południa od strony Zielonej Góry polecamy na pierwszym zjeździe jechać prosto do kolejnego zjazdu. Ilustracje graficzne poniżej przedstawią w prosty sposób Państwu jak dojechać do naszej bazy. UWAGA na fotoradar znajdujący się zaraz po przekroczeniu mostu nad rzeką Obrą.

Zjazd z drogi ekspresowej S3 jadąc z północy

Jadąc do nas z północy od Szczecina / Gorzowa Wlkp. polecamy zjechać pierwszym zjazdem na Skwierzyna Zachód. Ilustracje graficzne poniżej przedstawią w prosty sposób Państwu jak dojechać do naszej bazy. UWAGA na fotoradar znajdujący się zaraz po przekroczeniu mostu nad rzeką Obrą.

Dojazd ze Szczecina.

Dojazd z Poznania.

Dojazd z Gdańska.

Dojazd z Katowic.

Dojazd z Wrocławia.

Dojazd z Warszawy.