Laserowy paintball w Skwierzynie.

Bądź uczestnikiem emocjonującej gry symulacyjnej. Dzięki laserowej technologii możesz się poczuć jak na prawdziwym polu walki. Grałeś w paintball i po każdej grze miałeś pełno siniaków ? W grze Laser TAG to Ci nie grozi. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla starszych jak i dla dzieci. Gra jest całkowicie bezpieczna !

Laser TAG jest grą podobną do znanego Paintball. Różnica jest taka, że kulki zostały zastąpione falą podczerwieni którą emitują karabiny, zaś opaska zakładana na głowę ze specjalnymi czujnikami odbiera fale i sygnalizuje postrzał. Dzięki temu rozwiązaniu nie doznajemy urazów jakich można się nabawić grając w zwykły Paintball. Z pewnością każdy uczestnik Paintball miał po grze siniaki. Tutaj to nie ma miejsca, gra jest w zupełności bezpieczna.

OFERTA

LASER TAG WAR

60 PLN brutto / 1 osoba / 1 gra (misja)
Jest to gra w prawdziwą wojnę z możliwością doboru wielu scenariuszy. W grze jest podział na dwie przeciwne grupy ( niebiescy i czerwoni). Każdy z uczestników gry otrzymuje broń na podczerwień i opaskę na głowę z czujnikiem podczerwieni. W chwili, gdy uczestnik zostaje trafiony, wówczas opaska zaczyna migotać i wibrować. Na środku pola bitwy ustawiana jest baza, do której uczestnik gry musi dobiec i dotknąć lufą karabinu w wierzchołek bazy, wówczas grupa tego uczestnika zdobywa punkt. Gra jest całkowicie fair play, gdyż wszystkie punkty zliczane są elektronicznie. Aby uatrakcyjnić grę, do gry dodawane są dodatki w postaci min.

GRA W MINERA

60 PLN brutto / 1 osoba
Podobnie jak LASER TAG WAR jest to gra na otwartej przestrzeni, w terenie. W grze bierze udział jednocześnie maksymalnie 10 uczestników. Gra polega na rozminowywaniu min które zostały rozłożone na wyznaczonym przez organizatora terenie. Uczestnicy chodzą po polu minowym, szukają ukrytych min, po czym rozbrajają je. Pod niektórymi minami znajdować się będą drobiazgi- nagrody, które uczestnik zdobywa. Uczestnik, który rozminuje najwięcej min wygrywa.

PRZEJAŻDŻKI POJAZDAMI GĄSIENICOWYMI

Chcesz urozmaicić sobie zabawę ? To dla nas nic trudnego !

Polecamy skorzystać z naszej oferty na przejażdżki pojazdami gąsienicowymi. Mamy do dyspozycji również pojazdy kołowe.